Zapisz się na darmowy webinar

Jak NIE być na diecie a mimo to chudnąć!

24 stycznia 2023 o godzinie 19.00

Dowiedz się, jak skutecznie redukować kilogramy uwalniając się od diet i reżimów żywieniowych. Nawet jeśli teraz myślisz, że to nierealne.

Jeśli nie chcesz zapisywać się na bezpłatny newsletter, możesz uzyskać dostęp do materiałów odpłatnie Więcej informacji znajdziesz w Regulaminie newslettera.

Jeśli dotychczas:

Twoje odchudzanie kończyło się efektem jojo

Ograniczanie słodyczy nie przynosiło rezultatów

Przerywałaś diety bo stawały się monotonne

Nie potrafiłaś wytrwać na zdrowej diecie

ten webinar jest dla Ciebie!

Czego dowiesz się na webinarze?

Cześć! Nazywam się Dominika Parzonka.
Jestem psychodietetyczką i przewodniczką w odchudzaniu wolnym od restrykcji.

Pomagam naprawiać popsute relacje jedzeniem, dbać o siebie z wyrozumiałością, budować zdrowe i wspierające nawyki żywieniowe, a to wszystko po to, by odnaleźć siebie i harmonię w jedzeniu.

Od 8 lat pracuję jako psychodietetyczka, specjalizuję się w pracy z kobietami po nieskutecznych próbach odchudzania oraz w zaburzeniach odżywiania.

Odchudzanie wykracza poza ramy talerza. Dotyka tematów związanych ze stresem, emocjami, tym co „MASZ W GŁOWIE”. Tego holistycznego podejścia popartego wiedzą z zakresu dietetyki i psychologi uczę na co dzień swoich podopiecznych.

W moim słowniku nie ma miejsca na słowo restrykcja! Odrzucam wszelkie zakazy i nakazy. Pokazuję, czym jest elastyczne podejście do odżywiania. Pomagam odzyskać kontrolę nad jedzeniem.

Uczę jak radzić sobie z wyrzutami sumienia i uwalniać się od wszelkich „diet cud”, które nie istnieją.


Opinie
o współpracy

Do Pani Dominiki trafiłam po nieskutecznym leczeniu gastrologicznym. Omówiłyśmy moje problemy, wyniki badań, zostały również uwzględnione moje obserwacje odnośnie dolegliwości (lekarz nie chciał słuchać). Dzięki temu zalecenia żywieniowe i plan działania odniósł świetny skutek. Pani Dominika to przemiła osoba, nie osądza, wspiera i pomaga rozwiązywać problemy typu "kocham słodycze". Dzięki niej wiem, że trzeba słuchać swojego organizmu i nie poddawać się w dążeniu do zdrowia.
Marzena
Co roku każdy z nas ma postanowienie noworoczne, ja byłam jedną z nich. Dokładnie 28.12 postanowiłam że muszę zrzucić kilka zbędnych kilogramów i tak trafiłam do pani Dominiki. To właśnie ona uświadomiła mi że odchudzanie nie polega na głodzeniu się, tylko na zbilansowanej diecie. Dostałam jadłospis który uwzględniał nawet małe "grzeszki". Współpracę z panią Dominiką wspominam bardzo miło, efekty pojawiły się bardzo szybko a to motywowało jeszcze bardziej. Dziękuję bardzo!
Kasia
Trochę diet w życiu przerobiłam, ale w końcu na fb trafiłam na Panią dietetyk Dominikę Parzonkę, która układa plany żywieniowe na thermomix. Ten sprzęt to moja prawa ręka w kuchni więc zgłosiłam się do Pani Dominiki o ułożenie jadłospisu z wykorzystaniem thermomix. Najbardziej podobało mi się to, że sama sobie wybierałam dania, wysyłam do Pani Dominiki a ona z tego układała mi jadłospis. Tym sposobem jadałam to co chciałam i lubiłam. W trzy miesiące schudłam 13 kg pierwszy raz bez większych wyrzeczeń. Dzięki współpracy z Panią Dominiką zrozumiałam jakie kiedyś popełniałam błędy. Teraz wiem, że jestem już na dobrej drodze i małymi kroczkami osiągnę mój cel. Serdecznie polecam Panią dietetyk jest to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu.
Mariola
Zawsze byłam "okrąglejsza" niż koleżanki... Wszystkie próby odchudzania jak szybko się zaczynały tak szybko się kończyły... Bez rezultatów... Efekt był taki, że wpadałam w błędne koło... Dominika pomogła mi zrozumieć, że muszę zmienić podejście do jedzenia. To nie ma być dieta tylko mój świadomy wybór właściwych produktów i odpowiedniego odżywiania. Wszystko zaczyna się w głowie:) Wszystkie wskazówki, rady bardzo mi pomogły, działam i czuję się dużo lepiej. W końcu widać efekty mojej pracy. Dziękuję Ci Dominiko za pomoc, za cenne informacje i za wsparcie:)
Ewelina
Zapisz się na darmowy webinar

Jak nie być na diecie a mimo to chudnąć!

24 stycznia 2023 o godzinie 19.00

Jeśli nie chcesz zapisywać się na bezpłatny newsletter, możesz uzyskać dostęp do materiałów odpłatnie Więcej informacji znajdziesz w Regulaminie newslettera.