fbpx
Kurs online

Nie odchudzaj się, tylko szczuplej.

Zatroszcz się o swoje emocje, zmień swoje nawyki żywieniowe
i ciesz się smukłą sylwetką na stałe.

Dominika-Parzonka-14

Pokażę Ci, jak zmienić nawyki żywieniowe i kształtować wspierające przekonania, dzięki którym...

Czy kiedykolwiek doświadczyłaś takich sytuacji...

Przez ostatnie dwa tygodnie jadłaś regularnie, piłaś wodę nawet udało Ci się pójść na szybki spacer choć do tej pory aktywna byłaś tylko podczas sobotniego sprzątania domu. W pracy wytrzymałaś bez ciacha do kawy, którą pijesz razem z koleżankami na przerwie. Pomimo prób namowy koleżanek, że przecież jedno ciastko Ci nie zaszkodzi Ty twardo i zdecydowanie mówiłaś: “Nie dzięki”. Aż przyszedł czas na sprawdzenie ile schudłaś. Bałaś się tego momentu. Z zamkniętymi oczami i spiętym ciałem weszłaś na wagę. Otwierasz oczy a tu waga tylko lekko drgnęła w dół. Myślisz ale dlaczego, jak to możliwe przecież tak się starałam… nie jadłam słodyczy, zmuszałam się do picia wody nawet wstawałam wcześniej, żeby zjeść śniadanie.  Znasz to uczucie kiedy starasz się zmienić swoją dietę ale efekty są na tyle mało satysfakcjonujące, że stwierdzasz to nie ma sensu? Szybko się zniechęcasz i odpuszczasz bo co się katować skoro nie widać efektów?

Marzy Ci waga poniżej 60 kg ale wiesz, że ze słodyczami masz problem. Od zawsze je uwielbiasz. I choć próbowałaś już chyba wszystkiego od detoksów cukrowych po zamianę słodyczy na zdrowsze zamienniki to zawsze kończyło się to pustym opakowaniem ptasiego mleczka na stole. Udawało się wytrzymać kilka dni po czym przyszłaś zmęczona po pracy a tu czekało w pralce pranie do rozwieszenia, dziecko z zapowiedzianym sprawdzianem z matmy, pusta lodówka, którą wypadałoby uzupełnić, żeby nie słyszeć irytującego hasła: “Mamo nie ma nic do jedzenia”.  I kiedy wieczorem poczułaś tą kojącą ciszę, przypomniało Ci się schowane głęboko w szafie rafaello. Skusiłaś się. Wiesz jak to jest dać sobie chwilę przyjemności po tak stresującym dniu? Czujesz, że na nią zasłużyłaś…?

Potrzebuję “bata” nad sobą. Samej mi się nie uda a z tą dietą od dietetyczki mam zamiar schudnąć 10 kg. Ile razy podejmowałaś taką próbę? Wierzyłaś, że wydrukowana rozpiska tego co, kiedy i ile masz zjeść pomoże Ci zredukować nadmierne kilogramy? Podporządkowałaś się diecie i byłaś zadowolona z efektów jednakże pewnego dnia gotowałaś na obiad pierogi i tak ich zapach i widok Cię pokusił, że też je zjadłaś choć białej mąki miałaś się wystrzegać! Po pierogach przyszedł czas na wakacje. Jedzenie hotelowe, na spacerach co rusz budki z goframi i lodami… Jak w takich warunkach przetrwać na diecie? Wytrzymałaś dwa dni po czym stwierdziłaś, że nie masz już sił i przerwałaś dietę obiecując sobie, że po powrocie do domu wrócisz do niej. Ale tego nie zrobiłaś….

Czy wiesz, że tak nie musi być? Jak będziesz się czuła, gdy zmienisz swoje przekonania
na bardziej wspierające i zaczniesz jeść świadomie?

A teraz wyobraź sobie, że...

Tak, to jest w zasięgu Twojej ręki. Specjalnie dla Ciebie przygotowałam program online
Nie odchudzaj się, tylko szczuplej.

Dominika-Parzonka-Prezent.jpg-2.png

Cześć! Nazywam się Dominika Parzonka. Pomogę Ci odzyskać szczupłą sylwetkę - świadomie i na stałe.

Pomagam kobietom odchudzać się bez restrykcji, bardziej świadomie na własnych zasadach.

Zmienię Twoją perspektywę patrzenia na dietę – naprawisz relacje z jedzeniem i zmotywujesz do aktywności fizycznej. Wesprę Cię i zainspiruję do działania. Ty też możesz wypracować sobie styl życia, który będzie zgodny z Twoimi wartościami i Tobą samą. 

Chcesz dowiedzieć się, dlaczego stworzyłam ten kurs?

Jako dietetyczka mówię
STOP dietom cud

Wiem jakie katastrofalne skutki fizjologiczne i psychiczne powstają po stosowaniu modnych diet promowanych w sieci, gazetach czy mediach. Efekty są krótkotrwałe i często dochodzi do efektu jojo. Ubolewam nad tym, że te wszystkie popularne diety pokazywane są w kolorowych barwach. Nikt nie mówi o konsekwencjach jakie niosą w postaci rozregulowanego metabolizmu, spadku energii, niedoborów witaminowych, niezadowolenia z ciała i siebie.

To tylko nieliczne z nich. I za każdym razem kiedy natrafiam na taką reklamę czuję ogromną frustrację, bo ich promotorom nie zależy na zdrowiu i sukcesie odchudzania tylko na biznesie finansowym i korzyściach jakie dostają z wprowadzania kobiet w sidła obecnej kultury diet. Mydlą oczy osiągnięciem nierealnej sylwetki, obiecują szybką redukcję kilogramów ale jakim to się odbywa kosztem? Gorzkie łzy płyną z oczu kobiet, które zawierzyły tym zapewnieniom. Dlatego w natłoku sprzecznych informacji żywieniowych, krążących dookoła nas zależy mi na tym aby podkreślać te właściwe, te prozdrowotne.

Kolejna dieta cud z gazety nie sprawi, że...

Powiedz TAK skutecznym metodom - odchudzania - zgodnych z Tobą i Twoimi wartościami.

6-tygodniowy kurs online
Nie odchudzaj się, tylko szczuplej

Zatroszcz się o swoje emocje,
zmień swoje nawyki żywieniowe
i ciesz się smukłą sylwetką na stałe.

Smukła i zdrowa sylwetka jest na wyciągnięcie ręki. Kluczem do jej osiągnięcia jest lepsze poznanie siebie tego w jaki sposób podejmujesz decyzje, jakie czynniki wpływają na to, że ulegasz czekoladzie choć wcale nie jesteś głodna, co decyduje o tym czy zamówisz pizzę czy jednak przygotujesz obiad? Dlaczego tak mało się ruszasz pomimo tego, że wiesz, że sport to zdrowie?

Znasz świetnie zasady zdrowego odżywiania ale tylko w teorii bo nie potrafisz zastosować ich w praktyce. Ten kurs daje Ci możliwość zwiększenia świadomości tego jakie mechanizmy, zachowania i myśli Tobą kierują. Pozwoli naprawić relację z jedzeniem, zmienić niekorzystne nawyki żywieniowe w takie, które przyniosą efekty i przy których redukcja kilogramów okaże się przyjemnością

Kurs „Nie odchudzaj się, tylko szczuplej” otworzy Ci oczy na mechanizmy, zachowania i myśli na które do tej pory nie zwracałaś uwagi. Pozwoli naprawić relację z jedzeniem, zmienić niekorzystne nawyki żywieniowe w takie, które przyniosą efekty i przy których redukcja kilogramów okaże się przyjemnością nawet jeśli teraz:

Jak wygląda kurs w praktyce?

W każdym tygodniu spotykamy się dwa razy on-line podczas transmisji live, w której zobaczysz prezentacje danego tematu, zdobywasz małymi krokami wiedzę oraz uczysz się jak radzić sobie w konkretnych sytuacjach.

W kursie znajdziesz 8 modułów – każdy moduł to 1 transmisja na żywo, po zakończeniu której otrzymasz materiały w postaci pliku pdf oraz karty pracy (tak, żeby Ci się nie nudziło ☺ ) dzięki którym w dowolnym czasie będziesz mogła przećwiczyć to czego dowiedziałaś się z konkretnego modułu.

Przez udział w kursie:

Czego nauczysz się w kursie
Nie odchudzaj się, tylko szczuplej ?

Moduł I
Twoja historia

Co zyskasz?

Skupimy się na najczęstszych przeszkodach, które nie pozwalają Ci schudnąć - sprawdzisz u siebie wszystkie blokady. Opowiem Ci o skutkach błędnego koła odchudzania. Pokażę Ci, jak z uważnością podejść do wcześniejszych porażek na drodze do szczupłej sylwetki. Przekujesz je w cenne doświadczenie, które pomoże Ci osiągnąć sukces.

Moduł II
Poznaj
ABC dietetyki

Co zyskasz?

W przystępny sposób wytłumaczę Ci podstawowe zasady zdrowego i skutecznego odchudzania. Skupimy się również na praktycznej stronie - stosowania deficytu energetycznego. Rozprawimy się z popularnymi mitami żywieniowymi. Poznasz różnicę między głodem a apetytem.

Moduł III
Stwórz własny plan żywienia

Co zyskasz?

Poznasz różnicę między głodem a apetytem. Pokażę Ci, jak stworzyć plan żywienia, który będzie dopasowany do Twojego trybu dnia i aktywności. Porozmawiamy o tym, co wesprze Cię w trudniejszych dniach i o tym, jak wpływać na poczucie sytości. Omówię rolę aktywności fizycznej.

Moduł IV
Zbuduj trwałe nawyki

Co zyskasz?

Poznasz mechanizm tworzenia nawyku (pętla nawyku), dzięki temu wzmocnisz te nawyki, które Cię wspierają i ograniczysz te, które Ci nie służą. Pokażę Ci, jak poskromić zachcianki żywieniowe i jak działa uważne jedzenie.

Moduł V
Odkryj swoją motywację

Co zyskasz?

Skupię się na psychodietetyce - omówię czynniki, które pomogą Ci odnaleźć w sobie głęboką motywację do zmian. Poznasz metody, które wesprą Cię w dążeniu do szczupłej sylwetki, kiedy poczujesz, że spada Twoja energia, okoliczności przytłaczają. Nauczę Cię, jak pracować z siłą woli.

Moduł VI
Stwórz bezpieczną przestrzeń do zmian

Co zyskasz?

Omówię rolę stresu, który jest jedną z najczęstszych przyczyn sabotujących plany odchudzania. Pokażę Ci, jak zaopiekować się emocjami, które wcześniej zaspokajałaś jedzeniem. Poznasz "jedzeniowego krytyka" i oswoisz go. Omówimy również elastyczność żywieniową.

Moduł VII
Poznaję
siebie - Mindset

Co zyskasz?

Porozmawiamy o tym, co staje się pułapką na drodze do szczupłej sylwetki - o obsesji piękna, niszczącej sile kompleksów i porównywania się. Pokażę Ci, jak zbudować wspierającą relację z Twoim ciałem, głęboką pewność siebie i wiarę w sukces.

Moduł VIII
Stwórz skutecznąstrategię na przyszłość

Co zyskasz?

Nauczę Cię zasad komponowania posiłków, które uchronią Cię od efektu jojo. Pokażę Ci, czym jest jedzenie intuicyjne . Poznasz sygnały ostrzegawcze nawrotu do starych schematów. Pokażę Ci, jak dopasować swój plan żywienia do wyjazdów i zmieniających się okoliczności.

Moduł IX* BONUS
Jak zadbać o dietę przy inulinoporności i problemach z tarczycą

Co zyskasz?

Omówię profilkatykę oraz diagnostykę. Pokażę Ci na co trzeba zwracać uwagę w kontekście problemów z tarczycą i glikemią. Jak komponować posiłki, na jakie składniki zwrócić uwagę, co suplemnetować i czego unikać. Nauczę jak w praktyczny sposób zadbać o swój codzienny jadłospis.

*tylko w pakiecie OPTIMAL i PREMIUM

Korzyści kursu
"Nie odchudzaj się, tylko szczuplej".

Merytoryczne treści

Korzystam z naukowych źródeł - zarówno jeśli chodzi o zdrowe odżywianie, jak i pracę z emocjami, kształtowanie nawyków i motywację.

Dostęp do materiałów video oraz ćwiczeń

9 eksperckich live'ów na żywo w pakiecie basic a 13 w pakiecie standard poświęconych zagadnieniom z kursu oraz odpowiedzi na pytania uczestniczek - do nagrań możesz wrócić w dowolnym momencie. Otrzymasz ode mnie ćwiczenia i podsumowanie spotkań.

Wspierająca społeczność

Biorąc udział w kursie otrzymasz dostęp do grupy kursowej na Facebooku, gdzie będziesz mogła dzielić się swoimi przemyśleniami - możesz liczyć na moje wsparcie i innych uczestniczek

Kurs online
Nie odchudzaj się, tylko szczuplej
jest dla Ciebie, jeśli:

Ten kurs nie jest dla Ciebie, jeśli:

Jeśli czujesz, że masz w sobie wolę zmiany i nie boisz się pracy nad sobą, pomogę Ci w osiągnięciu zdrowej i szczupłej sylwetki.

Poznaj rezultaty współpracy ze mną.
Opinie kursantek I EDYCJI

Ten kurs daje dużo do myślenia. Tematyka jest obszerna i ciekawa a przekaz Dominiki super, słuchało się wszystkiego z przyjemnością. Materiały dodatkowe w postaci ćwiczeń uświadomiły mi ile produktów jem bezmyślnie i jak dużo jest po drodze niepotrzebnych przekąsek. Decydując się na udział wydawało mi się, że dużo już wiem ale chyba potrzebowałam osoby z zewnątrz która utwierdzi mnie w moich przekonaniach. I tak się też stało. Teraz mam pewność, że nie da się wszystkiego zrobić w jednym czasie. Dostałam wskazówki jak dalej zmieniać nawyki ale bez katowania się i narzucania na siebie restrykcji. Wiem, że przede mną jeszcze sporo pracy ale takiej która daje mi poczucie, że to co robię, robię dobrze. Nie ciąży już na mnie żadna presja, przewartościowałam swój sposób myślenia. Zwiększyłam w swojej diecie ilość warzyw i owoców. Jem mniej mięsa. Ostatnie święta spędziłam inaczej niż do tej pory – lekko i przyjemnie. Polecam każdej kobiecie która ma w swojej historii nieudane próby odchudzania.
KAsia
Zgłosiłam się do kursu bo chciałam schudnąć i zacząć zdrowiej się odżywiać. Wiedziałam, że moje nawyki wymagają poprawy. Nigdy wcześniej nie brałam udziału w kursie online i miałam pewne obawy ale w trakcie kursu przekonałam się, że forma spotkań online jest bardzo wygodna. Wszystkie spotkania były nagrane i mogłam słuchać ich w dowolnym momencie wygodnie na kanapie. Mało czasu spędzam w domu więc dla mnie był to duży plus, że nie muszę nigdzie jechać tylko więcej czasu być na miejscu obok rodziny. Kurs poukładał mi dużo w głowie. Zaczęłam więcej myśleć co i jak jem, odrzuciłam niepotrzebne produkty, przestałam podjadać. Plan żywienia pomógł mi jeść systematyczniej i zdecydowanie teraz jem więcej warzyw. Skorzystała też na tym moja rodzina. Córka bardzo mnie wspiera i jest to miłe kiedy widzę jak obie mobilizujemy się wspólnie do zdrowszego odżywiania. Korzystałam kiedyś z kilku diet ale to była tylko rozpiska na chwilę. Przez udział w kursie zrozumiałam, że waga to nie wszystko i choć ubyło mi 4 kg to przestałam się skupiać na tych cyferkach. Ważniejsza jest dla mnie zmiana która nastąpiła w moim sposobie myślenia i podejściu do odżywiania.
Róża
Kurs był strzałem w dziesiątkę, bardzo jestem zadowolona. Lekcje prowadzone przez Dominikę uświadomiły mi ile błędów do tej pory popełniałam. Jak sytuacje kiedy przez połowę dnia nic nie jadłam doprowadzały do tego, że jadłam dużo bo głód był tak silny, że traciłam kontrolę. Dowiedziałam się jak w prosty sposób zrobić ze zwykłej jajecznicy pełnowartościowy posiłek, jak radzić sobie w sytuacjach wilczego głodu, jak zacząć jeść więcej warzyw, jak ważna jest rola snu w odchudzaniu. Moduł o nawykach był świetny zapadł mi głęboko do pamięci. Wiem teraz ile razy jadłam bez refleksji bo jedzenie było dostępne. Zdaje sobie sprawę z wypracowanych przeze mnie złych nawyków. Wiem nad czym muszę popracować. Zajęcia upływają w miłej atmosferze, słucha się ich bardzo przyjemnie, aż traci się poczucie upływającego czasu. Jadłospis był super sprawą, pomógł mi urozmaicić jedzenie i pokazał wielkość porcji która jest dla mnie odpowiednia. Jeśli chcesz podobnie jak ja zawalczyć o siebie to jesteś we właściwym miejscu z odpowiednią osobą 🙂
Katarzyna

6-tygodniowy kurs online
Nie odchudzaj się, tylko szczuplej

Zatroszcz się o swoje emocje,
zmień swoje nawyki żywieniowe
i ciesz się smukłą sylwetką na stałe.

Wybierz pakiet, który najbardziej odpowiada
Twoim potrzebom.

Możesz dołączyć do programu do 05.06 (niedziela) do godziny 21.00.

Najczęściej zadawane pytania

Kurs trwa 6 tygodni i jest podzielony na moduły. Każdy moduł obejmuje 1 spotkanie na żywo w postaci transmisji w zamkniętej grupie na facebooku. Po każdym spotkaniu otrzymasz podsumowanie lekcji w postaci pliku pdf oraz ćwiczenia na wskazany adres mailowy do kontaktu.

Nagrania wideo (live’y) będą dostępne na zamkniętej grupie na Facebooku tylko dla kursantek. Dodatkowe materiały (podsumowania, karty pracy) będą dostępne także mailowo. Bonusy z pakietów Optimal i Premium klientki otrzymają na maila.

Masz 2 możliwości albo utworzysz sobie konto tymczasowe tylko z przeznaczeniem na korzystanie z kursu i możliwości bycia ze mna na żywo albo poinformujesz mnie o tym wtedy otrzymasz link do nagrania z każdego spotkania na wskazany adres mailowy. Minusem rozwiązania drugiego jest brak możliwości uczestniczenia na żywo i zadawania pytań.

Pierwszy live odbędzie się 06.06.2022 roku, jednak dostęp do grupy kursowej otrzymasz wcześniej.

Spotkania na żywo będą odbywać się w poniedziałki i czwartki o godzinie 20:00. Harmonogram spotkań otrzymasz ode mnie mailowo.

Zakładam przekaz merytorycznych treści w ciągu 50 minut oraz minimum 10 minut odpowiedzi na pytania. Oczywiście dopuszczam wydłużenie czasu jeśli będzie to konieczne. Podsumowując 1 lekcja będzie trwała minimum 60 minut.

Wszystkie nagrania zostaną zapisane i przesłane na Twojego maila wraz z materiałami. Będziesz je mogła otworzyć w dowolnym momencie.

Jest to pojęcie względne. W rozwianiu wątpliwości może pomogą odpowiedzi na poniższe pytania:

Ile wydałaś do tej pory pieniędzy na 

  • ułożenie jadłospisów? 
  • konsultacje z dietetykami czy innymi osobami ze specjalizacji zdrowia? 
  • na herbatki, tabletki redukujące tłuszcz inne suple? (które podejrzewam niewiele pomogły?) 
  • gotowe diety z dostawą pod drzwi?

Jeśli przeliczysz cenę kursu za lekcję, to na przykład w pakiecie BASIC będzie to 39 zł. To mniej więcej tyle ile wydasz za dwuosobowy bilet do kina czy sałatkę w restauracji. Dla porównania indywidulana godzinna konsultacja z dietetykiem to koszt ok. 150 zł z lekarzem ponad 250 zł. Czy nadal uważasz, że kurs jest kosztowny?

Kurs jest podsumowaniem mojej ponad 7 letniej pracy z pacjentami oraz doświadczenia, które zdobyłam przez te wszystkie lata. Jestem tak przekonana o jego wartości, że daję Ci gwarancję satysfakcji. Jeśli w ciągu 14 dni od startu kursu uznasz, że nie spełnił Twoich oczekiwań, otrzymasz całkowity zwrot kosztów.

Oczywiście! Przez cały czas trwania kursu jestem do Twojej dyspozycji. Dla kursantek zostanie utworzona specjalna grupa wsparcia na facebook gdzie oprócz spotkań live będzie możliwość zadawania pytań i co więcej motywowania się nawzajem oraz poznania się bliżej☺

Skłamałabym pisząc, że TAK schudniesz a przy tym określając ilość kilogramów. Kurs, który stworzyłam jest kompleksowym przewodnikiem którego celem jest zwiększenie świadomości, otworzeniem oczu na sprawy i sytuacje na które być może dotąd w ogóle nie zwracałaś uwagi. Chcę przekazać Ci wiedzę i praktyczne wskazówki, dzięki którym zmienisz perspektywę patrzenia na odchudzanie. Redukujące się kilogramy będą efektem zmian, które możesz wprowadzić do swojego życia. Poznasz strategie oparte na wiedzy żywieniowej i psychologicznej, dzięki którym odchudzanie z pasma udręki i restrykcji stanie się przyjemniejsze i bardziej elastyczne.

Zakup jest równoznaczny z dostępem do materiałów na grupie przez minimum rok  (otrzymasz je także mailowo, więc dostęp do nich będziesz miała tak długo, jak zachowasz pliki). Moje wsparcie merytoryczne w grupie będzie trwało na czas kursu do połowy lipca.

Oczywiście nie stanowi to żadnego problemu. Te choroby oraz obciążenia mogą wpływać na odchudzanie od strony fizjologicznej natomiast po usłyszeniu diagnozy od lekarza często pierwszym zaleceniem do wdrożenia jest redukcja masy ciała.  W kursie nie będę omawiać dokładnie tych problemów od strony dietoterapii i fizjologii natomiast to co chcę przekazać może pomóc w zmianie nawyków żywieniowych oraz zrozumieć kluczowe zasady redukcji masy ciała. 

Jadłospisy są opracowane w oparciu o zasady prostego i zdrowego żywienia przedstawionego w piramidzie zdrowia. Znajdują się w nich produkty ze wszystkich grup. Prawdą jest, że praktycznie większość obciążeń zdrowotnych dzisiejszych czasów wynika z tego, że stosujemy się do nich w niewielkim procencie. Dlatego najlepiej zacząć od podstaw. Jeśli masz problem z niedoczynnością tarczycy, Hashimoto, insulinoopornością czy cukrzycą żywienie bardzo znacząco nie różni się od fundamentalnych zasad opracowanych dla całej populacji. Dlatego warto zadbać na samym początku właśnie o nie. Opracowany przez mnie jadłospis umożliwia Ci to na starcie. Dodatkowo otrzymasz mini E-book w którym dokładnie opisuję zasady wymian produktów, tego jak należy się odżywiać na co dzień.

Zakładam przekaz merytorycznych treści w ciągu 50 minut oraz minimum 10 minut odpowiedzi na pytania. Oczywiście dopuszczam wydłużenie czasu jeśli będzie to konieczne. Podsumowując 1 lekcja będzie trwała minimum 60 minut.

Absolutnie nie ma znaczenia ile masz lat i w którym momencie życia jesteś. W swoim gabinecie pracuję z różnorodną pod kątem wieku grupą kobiet (od 20 do 55 lat). Mało tego każda z moich pacjentek ma różną historię dietetyczną, życiową, pracę etc.

Jeśli korzystasz ze skrzynki mailowej, komunikatorów typu messeger, whatsapp, social media typu facebook, instagram to myślę że naprawdę Twoje obawy są bezzasadne. Kurs online jest wygodną formą odbioru wiedzy kiedy chcesz i jak chcesz. Możesz oglądać, słuchać i wracać do materiałów bez względu na to gdzie jesteś czy w domu wygodnie rozłożona na kanapie, w sypialni z laptopem na brzuchu czy podczas kilkugodzinnej podróży autem. Kurs pozwala Ci być ze mną w stałym kontakcie, możesz zadać pytanie o każdej porze, dać wsparcie innym uczestniczkom i poznać ludzi z różnych zakątków świata których łączy się podobny problem co Ciebie. Dodatkowo tempo swojego rozwoju i pracy dopasowujesz do siebie. O tym czy zrobisz zadanie czy przerobisz kurs krok po kroku czy tylko wykorzystasz niektóre treści decydujesz sama. Możesz wracać do materiałów kiedy tylko poczujesz odpowiedni moment. Dopóki nie spróbujesz nie będziesz wiedziała czy taka forma współpracy Ci odpowiada☺

Jeśli czujesz, że masz w sobie wolę zmiany i nie boisz się pracy nad sobą, pomogę Ci w osiągnięciu zdrowej i szczupłej sylwetki.

Pakiet
BASIC

499 zł

349 zł

Spotkania

9 spotkań live

Co zawiera pakiet?

- prezentacje w pdf z każdego spotkania
- karty pracy z ćwiczeniami
- sesja Q&A (webinar podsumowujący kurs)

Wsparcie:

dostęp do grupy wsparcia II edycji na facebooku

NOWOŚĆ:

- skrypt do każdego modułu
- specjalna grupa wsparcia kursantek ze wszystkich edycji

Pakiet
OPTIMAL

599 zł

499 zł

Spotkania

13 spotkań live (2 z nich ze specjalnymi gośćmi)

Co zawiera pakiet?

- prezentacje w pdf z każdego spotkania
- karty pracy z ćwiczeniami
- sesja Q&A (webinar podsumowujący kurs)
- gotowy jadłospis na 7 dni z zaleceniami do wyboru klasyczny lub na thermomix
- ebook: Mini dietetyczny poradnik

Wsparcie:

dostęp do grupy wsparcia II edycji na facebooku

NOWOŚĆ:

- skrypt do każdego modułu
- specjalna grupa wsparcia kursantek ze wszystkich edycji

Bonusy

- spotkanie live po miesiącu od zakończenia kursu
- dodatkowy moduł nr IX: Jak zadbać o dietę przy inulinoporności i problemach z tarczycą
- gościnne warsztaty live z Olgą Doruch w tematyce uważności i mindfulness
- gościnne warsztaty live z Wiktorią Kaczmarek (trenerką przygotowania fizycznego i przyszłą fizjoterapeutką) w tematyce aktywności fizycznej

WARTOŚĆ bonusów 800 zł

Pakiet
PREMIUM

999 zł

749 zł

Spotkania

13 spotkań live (2 z nich ze specjalnymi gośćmi)

Co zawiera pakiet?

- prezentacje w pdf z każdego spotkania
- karty pracy z ćwiczeniami
- sesja Q&A (webinar podsumowujący kurs)
- gotowy jadłospis na 14 dni z zaleceniami do wyboru klasyczny lub na thermomix
- ebook: Mini dietetyczny poradnik

Wsparcie:

dostęp do grupy wsparcia II edycji na facebooku

NOWOŚĆ:

- skrypt do każdego modułu
- specjalna grupa wsparcia kursantek ze wszystkich edycji

Bonusy

- spotkanie live po miesiącu od zakończenia kursu
- dodatkowy moduł nr IX: Jak zadbać o dietę przy inulinoporności i problemach z tarczycą
- gościnne warsztaty live z Olgą Doruch w tematyce uważności i mindfulness
- gościnne warsztaty live z Wiktorią Kaczmarek (trenerką przygotowania fizycznego i przyszłą fizjoterapeutką) w tematyce aktywności fizycznej

WARTOŚĆ bonusów 800 zł

Tylko dla klientek pakietu premium

3 konsultacje indywidualne po 60 min. w dowolnym momencie trwania kursu (wcześniej ustalona data)

Tylko
10 miejsc w pakiecie premium

Skontaktuj się ze mną