Specjalna oferta tylko dla Ciebie

8 sekretów skutecznego odchudzania

Ten webinar zaopatrzy Cię w wiedzę z technik długoterminowego odchudzania, dzięki którym utracone kilogramy znikną bezpowrotnie.

Webinar w wyjątkowej cenie, która się nie powtórzy

69 zł

19 zł

🔥Ta oferta🔥 jest ważna tylko przez...

Jeśli teraz odchudzanie kojarzy Ci się z tym, że:

…to podczas webinaru pokażę Ci, że to wcale nie musi tak wyglądać! Możesz wybrać inny sposób na zrzucenie kilogramów które przeszkadzają Ci na co dzień. Bez narzucania na siebie zakazów, nakazów, głodówek i jedzenia tego, czego nie lubisz.

Nie przegap szansy na zdobycie wiedzy i motywacji
z zakresu racjonalnego i bezpiecznego odchudzania,
które zaowocuje na lata,
a nie tylko do lata.

Masz wrażenie, że odchudzasz się całe życie, a mimo to nie widzisz większych efektów? Znasz każdą
modną dietę od podszewki, ale co z tego jeśli żadna nie była skuteczna.

Obejrzyj webinar i zamień nieskuteczne próby i frustrację w prawdziwe efekty!

WEBINAR jest przygotowany dla kobiet ,które:

Jeśli odnajdujesz siebie w tych stwierdzeniach,
to w webinarze
"8 sekretów skutecznego odchudzania"
znajdziesz konkretne wskazówki, które pomogą Ci odzyskać wymarzoną sylwetkę.

Dominika-Parzonka-20

Witaj! Nazywam się Dominika Parzonka i jestem psychodietetyczką oraz dietetyczką.

Pomagam kobietom w praktycznym odchudzaniu, naprawie relacji z jedzeniem oraz skutecznej zmianie nawyków żywieniowych. W moim słowniku nie ma miejsca na słowo restrykcja! Odrzucam wszelkie zakazy i nakazy. Pokazuję czym jest elastyczne podejście do odżywiania. Pomagam odzyskać kontrolę nad jedzeniem. Uczę jak radzić sobie z wyrzutami sumienia i uwalniać się od wszelkich „diet cud”, które nie istnieją. Uczę jak poprzez zwiększenie świadomości, lepszą uważność oraz zmianę nawyków jesteś w stanie osiągnąć wymarzoną sylwetkę na stałe a nie tylko do wakacji.

Spadek masy ciała następuje w skutek wprowadzonych zmian i jest to proces w którym nie ważne jest tempo, ale skuteczność utrzymania w perspektywie dłuższego czasu.

W swojej praktyce postawiłam na pomoc kobietom, które...

Czego nauczysz się w kursie
Nie odchudzaj się, tylko szczuplej ?

Moduł I
Twoja historia

Co zyskasz?

Skupimy się na najczęstszych przeszkodach, które nie pozwalają Ci schudnąć - sprawdzisz u siebie wszystkie blokady. Opowiem Ci o skutkach błędnego koła odchudzania. Pokażę Ci, jak z uważnością podejść do wcześniejszych porażek na drodze do szczupłej sylwetki. Przekujesz je w cenne doświadczenie, które pomoże Ci osiągnąć sukces.

Moduł II
Poznaj
ABC dietetyki

Webinar ekspercki

Co zyskasz?

W przystępny sposób wytłumaczę Ci podstawowe zasady zdrowego i skutecznego odchudzania. Skupimy się również na praktycznej stronie - stosowania deficytu energetycznego. Rozprawimy się z popularnymi mitami żywieniowymi. Poznasz różnicę między głodem a apetytem.

Moduł III
Stwórz własny plan żywienia

Co zyskasz?

Poznasz różnicę między głodem a apetytem. Pokażę Ci, jak stworzyć plan żywienia, który będzie dopasowany do Twojego trybu dnia i aktywności. Porozmawiamy o tym, co wesprze Cię w trudniejszych dniach i o tym, jak wpływać na poczucie sytości. Omówię rolę aktywności fizycznej.

Korzyści kursu
"Nie odchudzaj się, tylko szczuplej".

Merytoryczne treści

Korzystam z naukowych źródeł - zarówno jeśli chodzi o zdrowe odżywianie, jak i pracę z emocjami, kształtowanie nawyków i motywację.

Dostęp do materiałów video oraz ćwiczeń

9 eksperckich live'ów na żywo w pakiecie basic a 13 w pakiecie standard poświęconych zagadnieniom z kursu oraz odpowiedzi na pytania uczestniczek - do nagrań możesz wrócić w dowolnym momencie. Otrzymasz ode mnie ćwiczenia i podsumowanie spotkań.

Wspierająca społeczność

Biorąc udział w kursie otrzymasz dostęp do grupy kursowej na Facebooku, gdzie będziesz mogła dzielić się swoimi przemyśleniami - możesz liczyć na moje wsparcie i innych uczestniczek

Dlaczego webinar
"8 sekretów skutecznego odchudzania"
jest wyjątkowy?

Wiedza od psychodietetyka z ponad 8 letnim doświadczeniem

Korzystam z naukowych źródeł - zarówno jeśli chodzi o zdrowe odżywianie, jak i pracę z emocjami, kształtowanie nawyków i motywację.

Połączenie wiedzy dietetycznej z psychologią odchudzania

Pomogę Ci spojrzeć na dietę z szerszej perspektywy. Pokażę Ci, jakie metody skutecznie wesprą Cię w odchudzaniu według najnowszych badań. Uświadomisz sobie że odchudzanie to umiejętność, którą możesz się nauczyć pod okiem doświadczonego nauczyciela.

Praktyka prosto z gabinetu

Moje pacjentki to kobiety z krwi i kości, które podobnie jak Ty zmagają się z brakiem czasu na gotowanie wymyślnych posiłków, potrzebują motywacji do zaplanowania aktywności fizycznej. Wiem, które metody radzenia sobie z podjadaniem pomagają moim pacjentkom wtedy, kiedy są zestresowane lub przeżywają trudniejszy emocjonalnie czas.

Opinie klientek, które obejrzały webinar

Specjalna oferta tylko dla Ciebie

8 sekretów skutecznego odchudzania

Pożegnaj nadprogramowe kilogramy na stałe - bez efektu jojo. Ciesz się nową, zdrową sylwetką.

🔥Ta oferta🔥 jest ważna jeszcze przez...

Najczęściej zadawane pytania

Po zaksięgowaniu wpłaty, otrzymasz wiadomość z danymi logowania na podstronie, na której znajduje się nagranie webinaru. W wiadomości otrzymasz również dokument z linkiem do nagrania webinaru na youtube.

Nie odkładaj na później marzeń o smukłej i zdrowej sylwetce.
Dzięki nagraniu webinaru poznasz
8 skutecznych metod, które wesprą Cię w zdrowym odchudzaniu.