Oferta specjalna wygasła.
Ups, oferta specjalna wygasła. Ale wciąż możesz kupić webinar w standardowej cenie.

8 sekretów skutecznego odchudzania

Ten webinar zaopatrzy Cię w wiedzę z technik długoterminowego odchudzania, dzięki którym utracone kilogramy znikną bezpowrotnie.

69 zł

Dominika-Parzonka-20

Witaj! Nazywam się Dominika Parzonka i jestem psychodietetyczką oraz dietetyczką.

Pomagam kobietom w praktycznym odchudzaniu, naprawie relacji z jedzeniem oraz skutecznej zmianie nawyków żywieniowych. W moim słowniku nie ma miejsca na słowo restrykcja! Odrzucam wszelkie zakazy i nakazy. Pokazuję czym jest elastyczne podejście do odżywiania. Pomagam odzyskać kontrolę nad jedzeniem. Uczę jak radzić sobie z wyrzutami sumienia i uwalniać się od wszelkich „diet cud”, które nie istnieją. Uczę jak poprzez zwiększenie świadomości, lepszą uważność oraz zmianę nawyków jesteś w stanie osiągnąć wymarzoną sylwetkę na stałe a nie tylko do wakacji.

Spadek masy ciała następuje w skutek wprowadzonych zmian i jest to proces w którym nie ważne jest tempo, ale skuteczność utrzymania w perspektywie dłuższego czasu.

W swojej praktyce postawiłam na pomoc kobietom, które...

Czego nauczysz się w kursie
Nie odchudzaj się, tylko szczuplej ?

Moduł I
Twoja historia

Co zyskasz?

Skupimy się na najczęstszych przeszkodach, które nie pozwalają Ci schudnąć - sprawdzisz u siebie wszystkie blokady. Opowiem Ci o skutkach błędnego koła odchudzania. Pokażę Ci, jak z uważnością podejść do wcześniejszych porażek na drodze do szczupłej sylwetki. Przekujesz je w cenne doświadczenie, które pomoże Ci osiągnąć sukces.

Moduł II
Poznaj
ABC dietetyki

Webinar ekspercki

Co zyskasz?

W przystępny sposób wytłumaczę Ci podstawowe zasady zdrowego i skutecznego odchudzania. Skupimy się również na praktycznej stronie - stosowania deficytu energetycznego. Rozprawimy się z popularnymi mitami żywieniowymi. Poznasz różnicę między głodem a apetytem.

Moduł III
Stwórz własny plan żywienia

Co zyskasz?

Poznasz różnicę między głodem a apetytem. Pokażę Ci, jak stworzyć plan żywienia, który będzie dopasowany do Twojego trybu dnia i aktywności. Porozmawiamy o tym, co wesprze Cię w trudniejszych dniach i o tym, jak wpływać na poczucie sytości. Omówię rolę aktywności fizycznej.

Korzyści kursu
"Nie odchudzaj się, tylko szczuplej".

Merytoryczne treści

Korzystam z naukowych źródeł - zarówno jeśli chodzi o zdrowe odżywianie, jak i pracę z emocjami, kształtowanie nawyków i motywację.

Dostęp do materiałów video oraz ćwiczeń

9 eksperckich live'ów na żywo w pakiecie basic a 13 w pakiecie standard poświęconych zagadnieniom z kursu oraz odpowiedzi na pytania uczestniczek - do nagrań możesz wrócić w dowolnym momencie. Otrzymasz ode mnie ćwiczenia i podsumowanie spotkań.

Wspierająca społeczność

Biorąc udział w kursie otrzymasz dostęp do grupy kursowej na Facebooku, gdzie będziesz mogła dzielić się swoimi przemyśleniami - możesz liczyć na moje wsparcie i innych uczestniczek

Dlaczego webinar
"8 sekretów skutecznego odchudzania"
jest wyjątkowy?

Wiedza od psychodietetyka z ponad 8 letnim doświadczeniem

Korzystam z naukowych źródeł - zarówno jeśli chodzi o zdrowe odżywianie, jak i pracę z emocjami, kształtowanie nawyków i motywację.

Połączenie wiedzy dietetycznej z psychologią odchudzania

Pomogę Ci spojrzeć na dietę z szerszej perspektywy. Pokażę Ci, jakie metody skutecznie wesprą Cię w odchudzaniu według najnowszych badań. Uświadomisz sobie że odchudzanie to umiejętność, którą możesz się nauczyć pod okiem doświadczonego nauczyciela.

Praktyka prosto z gabinetu

Moje pacjentki to kobiety z krwi i kości, które podobnie jak Ty zmagają się z brakiem czasu na gotowanie wymyślnych posiłków, potrzebują motywacji do zaplanowania aktywności fizycznej. Wiem, które metody radzenia sobie z podjadaniem pomagają moim pacjentkom wtedy, kiedy są zestresowane lub przeżywają trudniejszy emocjonalnie czas.

Najczęściej zadawane pytania

Po zaksięgowaniu wpłaty, otrzymasz wiadomość z danymi logowania na podstronie, na której znajduje się nagranie webinaru. W wiadomości otrzymasz również dokument z linkiem do nagrania webinaru na youtube.

Nie odkładaj na później marzeń o smukłej i zdrowej sylwetce.
Dzięki nagraniu webinaru poznasz
8 skutecznych metod, które wesprą Cię w zdrowym odchudzaniu.

Skontaktuj się ze mną