Kurs online

Radzą: odrzuć słodycze, jedz mniej lub przejdź na dietę. Ale to nie pomaga.

Uwolnij się od diet, zmień swoje nawyki i naucz się zdrowego odżywiania pod okiem doświadczonej psychodietetyczki w kursie online:
Odchudza-NIE. Liczysz się TY a nie kalorie. Stwórz zdrową relację z jedzeniem.

Nawet jeśli teraz myślisz, że to nierealne.

zdjęcie kurs (3)

Czy ten kurs jest dla mnie?

Obejrzyj wideo i zrób 1 minutowy test TAK/NIE

(pod wideo znajdziesz wersję tekstową testu)

Masz za sobą przynajmniej jedną dietę, która gwarantowała super efekty, ale u Ciebie one nie wystąpiły?

TAK/NIE

Chciałabyś zmienić swoje odżywianie a przy tym wypracować zdrowe nawyki, ale nie wiesz jak sie za to zabrać? Jak zacząć komponować odżywcze posiłki zgodne z Twoimi potrzebami?

TAK/NIE

Przypominasz sobie emocjonalny wulkan złości, żalu i smutku kiedy po raz setny próbowałaś ograniczać jedzenie, nie jeść słodyczy, wyeliminowałaś fast-foody i na chwilę to się udało ale po czasie kiedy pojawiła się pierwsza impreza, wyjście na miasto złamałaś dietę?

TAK/NIE

Po kłótni z mężem, ciężkim dniu w pracy czekoladowe ciacha były tego dnia najlepszym pokrzepieniem dla zszarganych nerwów i zmęczenia?

TAK/NIE

Z chwilą kiedy pojawiały się pierwsze efekty, powoli przymrużałaś oko na dietę. Nie potrafiłaś być konsekwentna w swoich postanowieniach?

TAK/NIE

Chciałabyś nauczyć się jeść NORMALNIE bez ciągłego liczenia i ważenia, bez obsesyjnego sprawdzania składu produktów i tego co ile ma kalorii?

TAK/NIE

Chcesz przestać zakrywać fałdki tłuszczu po luźymi T-shirtami? Chcesz patrzeć na swoje odbicie w lustrze z uśmiechem na twarzy, poczuć się bardziej pewna siebie? Pożegnać raz na zawsze zadyszkę przy wchodzeniu po schodach, która utrudnia Ci oddychanie i przypomina, że powinnaś wziąć się za siebie?

TAK/NIE

Jeśli na choć JEDNO z pytań Twoja odpowiedź brzmi:

„TAK”, to idziemy dalej. Zobacz jak mogę ci pomóc:

Kurs online:

Odchudzanie-NIE. Liczysz się Ty, a nie kalorie. Stwórz zdrową relację z jedzeniem.

To mój sposób na nauczenie Cię zdrowego odżywiania, tworzenia wspierających nawyków żywieniowych oraz budowania pozytywnej relacji z jedzeniem bez względu na to, czy jesteś w temacie nowicjuszką, czy dietetyczną weteranką.

Zobacz, co dostajesz w pakiecie:

Brzmi fajnie, ale dlaczego JA mam z tego skorzystać?

PRZED:

PO:

Na czym polega nauka w kursie:
Odchudza–NIE. Liczysz się TY a nie kalorie. Stwórz zdrową relację z jedzeniem.

EDUKACJA

Zdobywasz rzetelną i solidną wiedzę z zakresu odżywiania, pracy nad emocjami i stresem. Poznajesz techniki motywacyjne oraz kroki do poprawy nawyków żywieniowych. Odkrywasz umiejętności, które są niezbędne w procesie zmiany.

PRZYGOTOWANIE

Dokonujesz analizy dotychczasowych prób odchudzania oraz błędów jakie popełniałaś. Za pomocą odpowiednich narzędzi, opracowujesz plan odżywiania oraz dokładne strategie w pracy nad motywacją, emocjami i nawykami.

DZIAŁANIE

Czas przekuć teorię w praktykę. Zaczynasz krok po kroku realizować swój plan. Bacznie obserwujesz co dzieję się dookoła. W razie potrzeby poprawiasz to co nie do końca wychodzi i idziesz dalej. To czas na elastyczne korekty planu, który weryfikuje życie.

RADOŚĆ Z EFEKTÓW

Dostrzegasz swój postęp. Cieszysz się z pierwszych efektów. Doceniasz siebie za to, jak teraz dbasz o siebie i swoje zdrowie. Zmienia się Twoje spojrzenie na dietę i odchudzanie. Uświadamiasz sobie, że zaczynasz tworzyć zgodny z Tobą początek nowej historii.

Przeprowadzam Cię przez proces zmiany i udzielam wskazówek (co należy robić, kiedy i po co). 

Ale czy to na pewno jest dla mnie?

Jest dla Ciebie, jeśli:

Nie jest dla Ciebie, jeśli:

Ale chyba mogę nauczyć się tego wszystkiego samodzielnie?

..oczywiście, że możesz. Pytanie, czy masz czas na:

 • Samodzielne szukanie metod jak przestać jeść słodycze, jak nie podjadać
 • Buszowanie po internecie, żeby znaleźć odpowiedź na pytanie, jak skutecznie schudnąć?
 • Przetrząsać książki, żeby dowiedzieć się, jak bilansować posiłki
 • Szukanie sposobów, by nie zjadać stresu i gorszego dnia
 • Filtrowanie internetowych zaleceń żywieniowych (każdy zaleca co innego)

  Czy jesteś na tyle zdeterminowana by:
 • Wzmacniać pewność siebie, kiedy nawet nie wiesz jak się za to zabrać?
 • Szukać innej motywacji, bo dotychczasowa nie przyniosła efektów
 • Wyznaczać i osiągać cele na ślepo bez przygotowania

Serio, to może zająć Ci miesiące! Sama, żeby dojść do miejsca,
gdzie jestem teraz, pracowałam ponad 8 lat.

Zapytam zatem: Czy chce Ci się tego szukać na własną rękę?

Pewnie NIE! Twój czas jest cenny.

I zapewne chcesz jak najszybciej przejść od stanu „Chciałbym jeść zdrowo, zadbać o siebie i zrzucić kilka kg, ale nie potrafię.." do etapu zakupu modnych ciuchów, w mniejszym rozmiarze, ze zdrowym batonem w torebce.


Kto będzie Cię uczył, wspierał i monitorował postępy?

o-mnie-1.png

Cześć! Nazywam się Dominika Parzonka. Jestem psychodietetyczką i przewodniczką
w odchudzaniu wolnym od restrykcji.

Pomogę Ci zadbać o siebie, wypracować zdrowe nawyki i nawiązać na nowo, dobre relacje z jedzeniem. Od 8 lat pracuję jako psychodietetyczka, specjalizuję się w pracy z kobietami po nieskutecznych próbach odchudzania.

Odchudzanie wykracza poza ramy talerza. Dotyka tematów związanych ze stresem, emocjami, tym co „MASZ W GŁOWIE”. Te holistyczne podejście poparte wiedzą z zakresu dietetyki i psychologi zamknełam w tym kursie. Przykłady z życia wzięte, ćwiczenia i to wszystko podane w lekkiej, przystępnej formie. Ten kurs jest dla kobiet i o kobietach. Chciałabym, żeby trafił na drogę każdej kobiety zarówno dietetycznej weteranki, jak i nowicjuszki a wszystko po to, by odnaleźć siebie i harmonię w jedzeniu. 

Od roku wspólnie z przyjaciółką prowadzę podcast Dominika Dorota psychodietetycznie, w którym edukujemy kobiety z zakresu zmiany stylu życia, podejścia do odżywiania i skutecznej redukcji kilogramów.

Swoją wiedzą i doświadczeniem dzieliłam się z kursantami, pracując jako wykładowca w Akademii Dietetyki we Wrocławiu.

Prywatnie jestem psiarą, która lubi czytać. Kocham góry o każdej porze roku. W wolnym czasie lubię zanurzyć się pod kocem przed amerykańskim kinem akcji.

Rekomendacje, czyli co o współpracy ze mną mówią
moje podopieczne i kursantki:

Brałam udział w kursie "Nie odchudzaj się tylko szczuplej" bo chciałam schudnąć i zacząć zdrowiej się odżywiać. Wiedziałam, że moje nawyki wymagają poprawy. Nigdy wcześniej nie brałam udziału w kursie online i miałam pewne obawy ale w trakcie kursu przekonałam się, że forma spotkań online jest bardzo wygodna. Wszystkie spotkania były nagrane i mogłam słuchać ich w dowolnym momencie wygodnie na kanapie. Mało czasu spędzam w domu więc dla mnie był to duży plus, że nie muszę nigdzie jechać tylko więcej czasu być na miejscu obok rodziny. Kurs poukładał mi dużo w głowie. Zaczęłam więcej myśleć co i jak jem, odrzuciłam niepotrzebne produkty, przestałam podjadać. Plan żywienia pomógł mi jeść systematyczniej i zdecydowanie teraz jem więcej warzyw. Skorzystała też na tym moja rodzina. Córka bardzo mnie wspiera i jest to miłe kiedy widzę jak obie mobilizujemy się wspólnie do zdrowszego odżywiania. Korzystałam kiedyś z kilku diet ale to była tylko rozpiska na chwilę. Przez udział w kursie zrozumiałam, że waga to nie wszystko i choć ubyło mi 4 kg to przestałam się skupiać na tych cyferkach. Ważniejsza jest dla mnie zmiana która nastąpiła w moim sposobie myślenia i podejściu do odżywiania.
Róża
Kurs "Nie odchudzaj się tylko szczuplej" był strzałem w dziesiątkę, bardzo jestem zadowolona. Lekcje prowadzone przez Dominikę uświadomiły mi ile błędów do tej pory popełniałam. Jak sytuacje kiedy przez połowę dnia nic nie jadłam doprowadzały do tego, że jadłam dużo bo głód był tak silny, że traciłam kontrolę. Dowiedziałam się jak w prosty sposób zrobić ze zwykłej jajecznicy pełnowartościowy posiłek, jak radzić sobie w sytuacjach wilczego głodu, jak zacząć jeść więcej warzyw, jak ważna jest rola snu w odchudzaniu. Moduł o nawykach był świetny zapadł mi głęboko do pamięci. Wiem teraz ile razy jadłam bez refleksji bo jedzenie było dostępne. Zdaje sobie sprawę z wypracowanych przeze mnie złych nawyków. Wiem nad czym muszę popracować. Zajęcia upływają w miłej atmosferze, słucha się ich bardzo przyjemnie, aż traci się poczucie upływającego czasu. Jadłospis był super sprawą, pomógł mi urozmaicić jedzenie i pokazał wielkość porcji która jest dla mnie odpowiednia. Jeśli chcesz podobnie jak ja zawalczyć o siebie to jesteś we właściwym miejscu z odpowiednią osobą 🙂
Katarzyna
Kurs "Nie odchudzaj się, tylko szczuplej" daje dużo do myślenia. Tematyka jest obszerna i ciekawa a przekaz Dominiki super, słuchało się wszystkiego z przyjemnością. Materiały dodatkowe w postaci ćwiczeń uświadomiły mi ile produktów jem bezmyślnie i jak dużo jest po drodze niepotrzebnych przekąsek. Decydując się na udział wydawało mi się, że dużo już wiem ale chyba potrzebowałam osoby z zewnątrz która utwierdzi mnie w moich przekonaniach. I tak się też stało. Teraz mam pewność, że nie da się wszystkiego zrobić w jednym czasie. Dostałam wskazówki jak dalej zmieniać nawyki ale bez katowania się i narzucania na siebie restrykcji. Wiem, że przede mną jeszcze sporo pracy ale takiej która daje mi poczucie, że to co robię, robię dobrze. Nie ciąży już na mnie żadna presja, przewartościowałam swój sposób myślenia. Zwiększyłam w swojej diecie ilość warzyw i owoców. Jem mniej mięsa. Ostatnie święta spędziłam inaczej niż do tej pory – lekko i przyjemnie. Polecam każdej kobiecie która ma w swojej historii nieudane próby odchudzania.
KAsia
Zawsze byłam "okrąglejsza" niż koleżanki... Wszystkie próby odchudzania jak szybko się zaczynały tak szybko się kończyły... Bez rezultatów... Efekt był taki, że wpadałam w błędne koło... Dominika pomogła mi zrozumieć, że muszę zmienić podejście do jedzenia. To nie ma być dieta tylko mój świadomy wybór właściwych produktów i odpowiedniego odżywiania. Wszystko zaczyna się w głowie:) Wszystkie wskazówki, rady bardzo mi pomogły, działam i czuję się dużo lepiej. W końcu widać efekty mojej pracy. Dziękuję Ci Dominiko za pomoc, za cenne informacje i za wsparcie:)
Ewelina
Co roku każdy z nas ma postanowienie noworoczne, ja byłam jedną z nich. Dokładnie 28.12 postanowiłam że muszę zrzucić kilka zbędnych kilogramów i tak trafiłam do pani Dominiki. To właśnie ona uświadomiła mi że odchudzanie nie polega na głodzeniu się, tylko na zbilansowanej diecie. Dostałam jadłospis który uwzględniał nawet małe "grzeszki". Współpracę z panią Dominiką wspominam bardzo miło, efekty pojawiły się bardzo szybko a to motywowało jeszcze bardziej. Dziękuję bardzo!
Katarzyna

A tutaj cała agenda kursu:

Czego nauczysz się w kursie
Odchudzanie-NIE. Liczysz się Ty, a nie kalorie. Stwórz zdrową relację z jedzeniem?

BONUSY
DODATKI

Poruszane tematy:

#Czym jest jedzenie intuicyjne w teorii i praktyce
#Badania kontrolne - kiedy i jakie zrobić?
#Najczęstsze internetowe bujdy o odchudzaniu i odżywianiu
#Jak jeść uważnie i bardziej świadomie

Moduł I
HISTORIA ODCHUDZANIA

Poruszane tematy:

1. Dlaczego diety nie działają? (błędne koło odchudzania)
2. Jaka jest moja relacja z jedzeniem?
3. Odkryj swój styl jedzenia
4. Jak przekonania przeszkadzają nam w zmianie?

Moduł II
NAWYKI, RELACJA Z JEDZENIEM, SKUTECZNE ODCHUDZANIE

Poruszane tematy:

5. Deficyt kaloryczny - od tego wszystko się zaczyna
6. Ile i jak jeść, żeby schudnąć zdrowo?
7. Jak zmieniać trwale nawyki?
8. Jak poprawić popsute relacje z jedzeniem?
9. Jak mądrze zarządzać kaloriami
10. Za tydzień rodzinne spotkanie. Jak pogodzić imprezy/wyjścia na miasto ze zdrowym odżywianiem?
11. Praca zmianowa - jak dopasować do niej posiłki
12. Poskromić podjadanie - jak to zrobić?
13. Mam ochotę na ... jak pogodzić "dietę" i zachcianki?
14. Przed okresem nie potrafię sobie odmówić - jak sobie radzić z PMS
15. Co z tym głodem? Czy jest na niego jakiś sposób?
16. Waga nie spada? Jak pokonać zastój w odchudzaniu
17. Luz i przyjemność w Twoim odżywianiu
18. Dlaczego warto zadbać o sen?
19. Jak pracować z wewnętrznym krytykiem, który mówi: PO CO CI TO WSZYSTKO, I TAK CI SIĘ NIE UDA
20. Jak pracować nad zdrowymi nawykami rodziny?
21. Jak uniknąć efektu jojo?
22. Jak planować posiłki na co dzień? I od święta?
23. Jak przestać liczyć kalorie i jeść jak wszyscy?
24. Jak jeść mając insulinooporność/PCOS/hashimoto/niedoczynność tarczycy - praktyczne wskazówki

Moduł III
MOTYWACJA I WYTRWAŁOŚĆ

Poruszane tematy:

25. Dlaczego spada mi motywacja?
26. Jak wzmacniać samokontrolę?
27. Jak konsekwentnie osiągać cele?

Moduł IV
EMOCJE,CIAŁO i MINDSET

Poruszane tematy:

28. Jak poradzić sobie z zajadaniem emocji/stresu?
29. Jak mieć więcej wdzięczności i zrozumienia dla siebie
30. Ciałożyczliwość, akceptacja siebie jak pomaga w zmianie

Korzyści z kursu:
Odchudzanie-NIE. Liczysz się Ty, a nie kalorie. Stwórz zdrową relację z jedzeniem.

Merytoryczne treści

Korzystam z naukowych źródeł. Treści zawarte w kursie stanowią kompleksową wiedzę z zakresu dietetyki oraz psychologi odchudzania. Dla lepszego zobrazowania, zagadnienia zawierają przykłady doświadczeń moich podopiecznych.

Dostęp do materiałów audio, video oraz ćwiczeń

30 lekcji, 4 lekcje bonusowe, ćwiczenia do pracy własnej - to wszystko dostępne o każdej porze. Lekcji możesz słuchać podczas spaceru z psem, w drodze do pracy czy podczas gotowania obiadu. Wolisz wersję video? Możesz ją oglądać, leżąc wygodnie na kanapie z kubkiem malinowej herbaty. Ćwiczenia przerabiasz w swoim tempie i otrzymujesz feedback.

Wspierająca społeczność

Masz dożywotni dostęp do zamkniętej grupy kursantek na Facebooku. To miejsce gdzie będziesz mogła zadawać pytania, dzielić się swoimi przemyśleniami, inspirować. Tu stawiam na WSPARCIE moje i każdej z Was z osobna, bo wierzę, że
W KOBIETACH JEST MOC.

Pamiętaj, że nic nie ryzykujesz...

Kolejna dieta cud z internetu nie sprawi, że...

Powiedz TAK skutecznym metodom pracy nad zmianą odżywiania.

Co dostajesz podsumujmy:

1
4 MODUŁOWY KURS: Odchudza-NIE. Liczysz się TY a nie kalorie.
30 lekcji w formacie audio i video
2
MATERIAŁY DODATKOWE
ćwiczenia, szablony, linki
3
DOKŁADNY PROCES
uczysz się krok po kroku
4
BONUSY
4 dodatkowe lekcje uzupełniające
5
GRUPA WSPARCIA
uczestniczek dostępna na facebooku
6
ANALIZA ZADAŃ
feedback do samodzielnych ćwiczeń
7
DOSTĘP 24/7
Ty decydujesz kiedy przerabiasz kurs
8
DYŻUR SOS
W każdy piątek przez godzinę będę dostępna on-line (odpowiadam na pytania, pomagam w ćwiczeniach)
9
ROCZNY DOSTĘP
Płacisz tylko raz i masz dostęp przez cały rok (w tym do aktualizacji).
10
CERTYFIKAT UKOŃCZENIA KURSU
Otrzymujesz potwierdzenie ukończenia kursu
11
SPOTKANIE LIVE
Webinar podsumowujący z sesją Q&A
12
2 WARSZTATY ONLINE
Z bilansowania i układania codziennej diety oraz z gotowania
13
GWARANCJA SATYSFAKCJI
Jeśli uznasz, że kurs nie jest dla Ciebie, to otrzymasz zwrot pieniędzy. Masz na to 14 dni od daty startu kursu.

To wszystko otrzymasz za 249 zł

to około 6 zł dziennie. To mniej niż zapłacisz za kawę na stacji a kawa jest na chwilę a kurs zostanie z Tobą na dłużej.

Pozwól, że pokażę Ci tę cenę w kontekście:

✸ cena konsultacji z psychodietetykiem rozpoczyna się od 200 zł

✸ za to co otrzymujesz w kursie "OdchudzaNIE. Liczysz się Ty a nie kalorie.": roczny dostęp do konkretnej wiedzy + moją opiekę + bonusy musiłabyś odbyć co najmniej 5 takich indywidualnych spotkań (a tu pęka tysiak jak nic).

Ta cena jest ważna tylko do 31.01.2023
O 21:00 zamykam zapisy!

Poniższy guzik przeniesie Cię do zamówienia.

Ale to nie wszystko! Dla kobiet otwartych i lubiących pracę w małej kameralnej grupie przygotowałam ofertę pogłębioną.

6 tygodniowy- cykl spotkań rozwojowych

Dostęp do pakietu BASIC + spotkania w każdy piątek od godziny 18 do 20.00 w małej kameralnej grupie 4-6 osobowej. 

Co omawiamy na spotkaniach?

Co chciałabyś osiagnąć, w jaki sposób? Omówimy bieżące przygotowanie, zasoby. Przyjrzymy się działaniom. Porozmawiamy o blokadach i problemach, które możesz napotkać w drodze do celu. A na każdym kolejnym spotkaniu omawiać będziemy bieżące sprawy, problemy i doceniać sukcesy. To bezpieczna przestrzeń na dodatkową motywację i wsparcie.

449 zł

249 zł

 • 30 lekcji w formacie audio i video
 • 4 lekcje bonusowe
 • materiały pomocnicze
 • warsztaty z planowania i gotowania (nagrane)
 • dyżury SOS (nagrane)
 • grupa wsparcia na fb
 • webinar podsumowującyz sesją Q&A (nagrany)
 • certyfikat ukończenia

749 zł

499 zł

 • wszystko to co w pakiecie basic +
 • 6 spotkań (2 godzinnych) w każdy piątek od godziny 18 do 20
 • start 10 luty, ostatnie spotkanie 14 marca
 • mała kameralna grupa

*limit miejsc (max. 6 kobiet)

Co tracisz nie dołączając do kursu?

ZDROWIE

Czy wiesz, że otyłość jest uznana za chorobę cywilizacyjną z którą świat, sobie nie radzi. Powikłaniem otyłości jest np. cukrzyca, miażdżyca, stłuszczona wątroba. Rodzice odgrywają podstawową rolę w kształtowaniu prawidłowych nawyków żywieniowych oraz w promowaniu zdrowego sposobu odżywiania u dzieci. Badania pokazują, że dzieci, które mają otyłych rodziców, są zagrożone większym ryzykiem rozwoju otyłości i nadwagi w porównaniu z dziećmi rodziców z prawidłową masą ciała.

CZAS

Czekasz na właściwy moment? Teraz jesteś zmęczona, masz za dużo na głowie. Twoja motywacja schowała się na strychu? Potrafisz znaleźć tysiąc wymówek bo odłożyć swoje potrzeby na inny dzień. Pytanie jaka jest szansa na to, że kiedyś poczujesz ten najlepszy dla siebie czas?

PIENIĄDZE

Trenerzy personalni, dietetycy, diety z internetu, zastrzyki, tabletki, suplementy. To najprężniej rozwijający się rynek. Kobiety są w stanie zapłacić krocie, za idealny wygląd. Pamietaj, że nie szata zdobi człowieka ważne są wartości i jego wnętrze. Co Ci z ubytku 5 kilogramów, jeśli nadal będziesz czuła się nieatrakcyna.

RZETELNĄ WIEDZĘ

Tego wszystkiego, co zobaczysz w kursie, nie dowiesz się z żadnej modnej diety, ani popularnego bloga. Ten kurs jest kompendium mojej wiedzy i ponad 8 letniego doświadczenia, które zdobywałam od czasu studiów, przez liczne kursy, szkolenia, praktykę z gabinetu i własne przemyślenia. Dodatkowe ćwiczenia i autentyczne przykłady historii z życia moich podopiecznych, nie znajdziesz w żadnej ksiażce o odchudzaniu, czy zdrowym odżywianiu.

SZANSĘ

Na współpracę z innymi kobietami, które mierzą się z podobnymi problemami. Na wsparcie z mojej strony. Wiedz, że nie należę do surowych dietetyczek. Nie stawiam zakazów, nie zabraniam, zwiększam świadomość, daję wybór. Weź odpowiedzialność za swoje decyzje żywieniowe. Zawalcz o lepsze samopoczucie. Odbuduj zepsute, z różnych powodów relacje z jedzeniem.

ENERGIĘ

Ile energii tracisz na co dzień, wzdychając: "jak super byłoby, schudnąć" ale nic z tym nie robisz? Ile razy zakażesz sobie jeszcze słodyczy, z nadzieją, że tym razem się uda, że przestaniesz je jeść? Każda nieudana próba wysysa z Ciebie energię, którą mogłabyś zainwestować w zdrowszy styl życia.

Masz pytania? Zajrzyj tutaj:

Kurs trwa 6 tygodni i zawiera 4 moduły (30 lekcji), webinar, warsztaty online oraz dyżur SOS.

 

Materiały kursowe będą dostępne po zalogowaniu się na swoje konto. Po dokonaniu płatności, takie konto zostanie utworzone.

Kurs startuje 6 lutego i tego dnia otrzymasz dostęp do pierwszych materiałów, które w każdym tygodniu będą uzupełniane. Pewnie zastanawiasz się „Ale dlaczego nie wszystko na raz?” ponieważ zmiana odżywiania jest procesem który wymaga czasu. Bardzo zależy mi na tym, żebyś przeszła kurs etapami. Miała czas na realizację zadań. Dostęp do kursu masz na rok.

Data webinaru podsumowującego kurs wraz z sesją Q&A – 17.03  godzina 20.00. Warsztaty z planowania jadłospisów 22.03. start 18.00, z gotowania 01.03. start 18.00.

Długość trwania lekcji jest różna, zależy od obszerności tematu. Jedna może trwać 10 minut inna 20. Możesz być pewna, że lekcje wyczerpują dany temat, bez owijania w bawełnę. Każda lekcja jest pigułką wiedzy. 

Jest to pojęcie względne. W rozwianiu wątpliwości może pomogą odpowiedzi na poniższe pytania:

Ile wydałaś do tej pory pieniędzy na 

 • jadłospisy? 
 • konsultacje z dietetykami czy innymi osobami ze specjalizacji zdrowia? 
 • na herbatki, tabletki redukujące tłuszcz inne suple? (które podejrzewam niewiele pomogły?) 
 • gotowe diety z dostawą pod drzwi?

Jeśli przeliczysz cenę kursu za lekcję, to w pakiecie STANDARD będzie to niecałe 7 zł. To mniej niż wydasz na kawę na mieście. A kawa szybko się kończy a kurs zostanie z Tobą na zawsze.

Dla porównania indywidulana godzinna konsultacja z dietetykiem to koszt ok. 150 zł z lekarzem ponad 250 zł. Czy nadal uważasz, że kurs jest kosztowny?

Kurs jest podsumowaniem mojej ponad 8 letniej pracy z pacjentami oraz doświadczenia, które zdobyłam przez te wszystkie lata. Jestem tak przekonana o jego wartości, że daję Ci gwarancję satysfakcji. Jeśli w ciągu 14 dni od startu kursu uznasz, że nie spełnił Twoich oczekiwań, otrzymasz całkowity zwrot kosztów.

Oczywiście! Przez cały czas trwania kursu jestem do Twojej dyspozycji. Dla kursantek zostanie utworzona specjalna grupa wsparcia na facebooku gdzie będzie możliwość zadawania pytań 24/7 i motywowania się nawzajem. W każdy piątek od godziny 12 będę pełniła dyżur SOS online przez godzinę. W tym czasie masz możliwośc bezpośredniego kontaktu ze mną, zadania pytania, pomogę Ci w ćwiczeniach, ich ananlizie. 

Szkolenie jest w formie nagranych lekcji wideo i audio. Możesz z nich korzystać o dowolnej porze dnia i nocy. Wybierasz odpowiednią dla siebie formę i sama decydujesz, kiedy przerobisz materiały. Masz cały rok na przerobienie kursu.

Skłamałabym pisząc, że TAK schudniesz a przy tym określając ilość kilogramów. Kurs, który stworzyłam jest kompleksowym przewodnikiem którego celem jest zwiększenie świadomości, otworzeniem oczu na sprawy i sytuacje na które być może dotąd w ogóle nie zwracałaś uwagi. Chcę przekazać Ci wiedzę i praktyczne wskazówki, dzięki którym zmienisz perspektywę patrzenia na dietę i odchudzanie. Redukujące się kilogramy będą efektem zmian, które możesz wprowadzić do swojego życia. Poznasz strategie oparte na wiedzy żywieniowej i psychologicznej, dzięki którym odchudzanie z pasma udręki i restrykcji stanie się przyjemniejsze i bardziej elastyczne.

Zakup jest równoznaczny z dostępem do materiałów całodobowo przez 365 dni. Moje wsparcie merytoryczne na grupie będzie trwało przez czas trwania kursu.

Oczywiście nie stanowi to żadnego problemu. Te choroby oraz obciążenia mogą wpływać na odchudzanie od strony fizjologicznej natomiast po usłyszeniu diagnozy od lekarza często pierwszym zaleceniem do wdrożenia jest redukcja masy ciała.  

Absolutnie nie ma znaczenia ile masz lat i w którym momencie życia jesteś. W swoim gabinecie pracuję z różnorodną pod kątem wieku grupą kobiet (od 20 do 55 lat). Mało tego każda z moich pacjentek ma różną historię dietetyczną, życiową, pracę etc.

Jeśli korzystasz ze skrzynki mailowej, komunikatorów typu messeger, whatsapp, social media typu facebook, instagram to myślę, że naprawdę Twoje obawy są bezzasadne. Kurs online jest wygodną formą odbioru wiedzy kiedy chcesz i jak chcesz. Możesz oglądać, słuchać i wracać do materiałów bez względu na to gdzie jesteś czy w domu wygodnie rozłożona na kanapie, w sypialni z laptopem na brzuchu czy podczas kilkugodzinnej podróży autem. Kurs pozwala Ci być ze mną w stałym kontakcie, możesz zadać pytanie o każdej porze, dać wsparcie innym uczestniczkom i poznać ludzi z różnych zakątków świata których łączy się podobny problem co Ciebie. Dodatkowo tempo swojego rozwoju i pracy dopasowujesz do siebie. O tym czy zrobisz zadanie czy przerobisz kurs krok po kroku czy tylko wykorzystasz niektóre treści decydujesz sama. Możesz wracać do materiałów kiedy tylko poczujesz odpowiedni moment. Dopóki nie spróbujesz nie będziesz wiedziała czy taka forma współpracy Ci odpowiada☺

Jeśli czujesz, że masz w sobie wolę zmiany i nie boisz się pracy nad sobą, pomogę Ci osiągnąć Twój cel.

Skontaktuj się ze mną