fbpx
dołącz do

Adwentowego kalendarza budowania zdrowej relacji z jedzeniem

akcja zaczyna się 1 i kończy 24 grudnia

Otrzymaj bezpłatny workbook i materiały dodatkowe, dzięki którym pogłębisz swoją pracę nad zmianą relacji z jedzeniem.  

KALENDARZ ADWENTOWY - RELACJA Z JEDZENIEM 2023 (1)

Co będzie się działo w ciągu 24 dni?

W ubiegłym roku po raz pierwszy zrobiłam dla moich chłopaków kalendarz świąteczny🎅 W torebkach umieściłam karteczki z zadaniami, drobnymi gadżetami lub opisem wspólnej rodzinnej aktywności. I choć jest z tym sporo pracy to poranny błysk w oku i ciekawość na twarzy dzieci jest czymś naprawdę wyjątkowym.

Tak mi się spodobała ta zabawa, że stworzyłam dla Ciebie – ADWENTOWY KALENDARZ BUDOWANIA ZDROWYCH RELACJI Z JEDZENIEM!🎄

Grudzień to taki miesiąc, w którym dużo się dzieje, przygotowania do świąt, porządki, prezenty, gotowanie – w tym pędzie zapominamy o sobie i często odwlekamy jakąkolwiek pracę nad naszymi nawykami i jedzeniem do przyszłego roku. Dlatego zachęcam Cię do zatrzymania, małej refleksji każdego dnia, zrobienia czegoś drobnego dla siebie. Niech te subtelne działania zakiełkują w Twoim sercu i głowie. 

Codziennie od 1 do 24 grudnia będę publikować na IG rolkę z zadaniem lub ćwiczeniem do wykonania (rozplanowałam je tak, że zajmą Ci od 5 do 20 minut).

Dodatkowo skrzynki mailowe będą rozgrzane jak choinka lampkami, dodatkowymi materiałami do pracy własnej (workbook i linki). Dlatego nie zapomnij wypełnić formularza zapisu powyżej, bez tego nie otrzymasz full pakietu materiałów. 

Kto to wymyślił?

Cześć! Nazywam się Dominika Parzonka. Jestem psychodietetyczką i pomogę Ci odzyskać kontrolę nad jedzeniem.

W moim słowniku nie ma miejsca na słowo restrykcja! Odrzucam wszelkie zakazy i nakazy.

Pokazuję czym jest elastyczne podejście do odżywiania. Pomagam kobietom uwolnić się od napadów objadania i pocieszania się jedzeniem. 

Uczę jak radzić sobie z wyrzutami sumienia i uwalniać się od wszelkich „diet cud” które nie istnieją.

Skontaktuj się ze mną