fbpx
Zapisz się na darmowy webinar

Poznaj 8 sekretów skutecznego odchudzania

25 maja 2022 o godzinie 19.00

Dowiedz się, jak zmienić swoje nawyki żywieniowe, poprawić swoją relację z jedzeniem i cieszyć się smukłą sylwetką. Na stałe.

The form you have selected does not exist.

Woman eating a vegan bowl of superfoods

Cześć! Nazywam się Dominika Parzonka. Pomogę Ci odzyskać kontrolę nad jedzeniem

W moim słowniku nie ma miejsca na słowo restrykcja! Odrzucam wszelkie zakazy i nakazy.

Pokazuję czym jest elastyczne podejście do odżywiania. Pomagam odzyskać kontrolę nad jedzeniem.

Uczę jak radzić sobie z wyrzutami sumienia i uwalniać się od wszelkich „diet cud” które nie istnieją.

Opinie o współpracy

Trochę diet w życiu przerobiłam, ale w końcu na fb trafiłam na Panią dietetyk Dominikę Parzonkę, która układa plany żywieniowe na thermomix. Ten sprzęt to moja prawa ręka w kuchni więc zgłosiłam się do Pani Dominiki o ułożenie jadłospisu z wykorzystaniem thermomix. Najbardziej podobało mi się to, że sama sobie wybierałam dania, wysyłam do Pani Dominiki a ona z tego układała mi jadłospis. Tym sposobem jadałam to co chciałam i lubiłam. W trzy miesiące schudłam 13 kg pierwszy raz bez większych wyrzeczeń. Dzięki współpracy z Panią Dominiką zrozumiałam jakie kiedyś popełniałam błędy. Teraz wiem, że jestem już na dobrej drodze i małymi kroczkami osiągnę mój cel. Serdecznie polecam Panią dietetyk jest to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu.
Mariola, 44 L.
Zawsze byłam "okrąglejsza" niż koleżanki... Wszystkie próby odchudzania jak szybko się zaczynały tak szybko się kończyły... Bez rezultatów... Efekt był taki, że wpadałam w błędne koło... Dominika pomogła mi zrozumieć, że muszę zmienić podejście do jedzenia. To nie ma być dieta tylko mój świadomy wybór właściwych produktów i odpowiedniego odżywiania. Wszystko zaczyna się w głowie:) Wszystkie wskazówki, rady bardzo mi pomogły, działam i czuję się dużo lepiej. W końcu widać efekty mojej pracy. Dziękuję Ci Dominiko za pomoc, za cenne informacje i za wsparcie:)
Ewelina, 35 l.
Do Pani Dominiki trafiłam po nieskutecznym leczeniu gastrologicznym. Omówiłyśmy moje problemy, wyniki badań, zostały również uwzględnione moje obserwacje odnośnie dolegliwości (lekarz nie chciał słuchać). Dzięki temu zalecenia żywieniowe i plan działania odniósł świetny skutek. Pani Dominika to przemiła osoba, nie osądza, wspiera i pomaga rozwiązywać problemy typu "kocham słodycze". Dzięki niej wiem, że trzeba słuchać swojego organizmu i nie poddawać się w dążeniu do zdrowia.
Ewelina, 35 l.
Co roku każdy z nas ma postanowienie noworoczne, ja byłam jedną z nich. Dokładnie 28.12 postanowiłam że muszę zrzucić kilka zbędnych kilogramów i tak trafiłam do pani Dominiki. To właśnie ona uświadomiła mi że odchudzanie nie polega na głodzeniu się, tylko na zbilansowanej diecie. Dostałam jadłospis który uwzględniał nawet małe "grzeszki". Współpracę z panią Dominiką wspominam bardzo miło, efekty pojawiły się bardzo szybko a to motywowało jeszcze bardziej. Dziękuję bardzo!
Kasia
Zapisz się na darmowy webinar

Poznaj 8 sekretów skutecznego odchudzania

25 maja 2022 o godzinie 19.00

The form you have selected does not exist.

Skontaktuj się ze mną